Studie a výzkumy

Studie a výzkumy

Vyjádřete se ke střídavé péči

Studie a výzkumy

NOVÉ PRUZKUMY

Tady máme všichni možnost vyjádřit veřejné mínění ve třech výzkumech o střídavé péči. Byla by škoda, kdyby tak pěkné průzkumy a z nich vycházející práce byly zkreslené názory jen jedné skupiny veřejnosti. Autorům jistě pomůže i váš názor. Děkujeme.

Průzkum zde - průzkum ukončen

Druhý průzkum zde - průzkum ukončen, zveřejněny výsledky

Třetí průzkum zde - průzkum ukončen

Kdyby dotazník nešel zobrazit přes odkaz, zkopírujte si následující adresu do vyhledávacího, adresního řádku.

http://goo.gl/d8LW0D

Další průzkum zde - průzkum ukončen

Nejnovější a velmi zajímavý průzkum zde - průzkum ukončen, zveřejněny výsledky

 

Dominantní osobou dětského světa je maminka

Studie a výzkumy

Dominantní osobou dětského světa je maminka – hodná, ochotná pomoci, naslouchající a důvěřující – a dokonce i nejchytřejší. Jasně slabší je postavení otce: většinou nemá čas, což je škoda, protože když má, je s ním docela legrace. Mnohem méně než matka je schopný naslouchat..

 

 

Celý článek...

 

Odborná práce o střídavé péči

Studie a výzkumy

Nedávno vznikla nová odborná práce o střídavé péči. Vypracovala ji Ivana Taševská, studující na Karlově Univerzitě. Svoji práci obhájila. Autorka práce byla velice objektivní i přesto, že sama má dítě ve střídavé péči po dohodě rodičů a je s tímto stavem spokojená. Přesto si uvědomila, že každý tak spokojený být nemusí...

Celý článek...

 

Stojí vůbec naše děti o střídavou péči?

Studie a výzkumy

Často se v poslední době vyskytuje názor, že střídavá péče je tady hlavně pro děti. Že hlavně děti si střídavou péči přejí. To jsou ale zase názory jejích zastánců, většinou otců, dospělých lidí. Ale vybraly by si naše děti střídavou péči opravdu? Toto téma bude náš web více v průběhu času sledovat a časem o tomto tématu přineseme podrobnější článek.

Celý článek...