Případy Pomozte spolu s námi paní Evě Michalákové a jejím dětem odebraným v Norsku

Pomozte spolu s námi paní Evě Michalákové a jejím dětem odebraným v Norsku

Případy

Jeden domov pomáhá Denisovi a Davidovi, dětem odebraným v Norsku jejich rodičům. Děti jsou již několik let rozděleny do norských pěstounských rodin, nesmí se stýkat spolu a jejich matka je může vidět 2x ročně na dvě hodiny. Během návštěvy nesmí projevit emoce, děti obejmout, říct jim, že je má ráda, nesmí na ně mluvit česky. V současné době matce hrozí odebráním rodičovských práv a předáním dětí ke konečné adopci za to, že svůj případ tady v Česku zveřejnila.

Je nutné donutit náš stát, aby začal své občany chránit. Případ dětí Michalákových není jediný. Zapojte se do pomoci i vy a pomozte spolu s námi vrátit české děti domů, do Čech k mamince.

 

 

Byl založen transparentní účet u Fio banky - finanční sbírka pro Evu Michalákovou, matku odebraných dětí Denise a Davida v Norsku. Bude využita na soudní a další potřebné výlohy v této kauze, zejména na platby za norské advokáty.

Jménem petičního výboru na podporu Evy Michalákové všem děkujeme.

Pro platby v CZK v české republice: 2100689721/2010

Pro jiné měny a mezinárodní platby: IBAN: CZ1020100000002100689721   SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Vlastník účtu - Občanské sdružení Jeden domov, IČ: 22878939

Transparentní účet k nahlédnutí zde: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2100689721

 

Petice na podporu Evy Michalákové:  http://www.kdejemojedite.cz/?p=67

Kdo může, vytiskněte petiční arch, podepište, případně nasbírejte podpisy známých a všech, co můžete, a podepsané pošlete na adresu: Věra Račická, P.O.Box 5, 69501 Hodonín.

Proběhla demonstrace na podporu dětí Michalákových:  http://www.novinky.cz/domaci/352514-demonstranti-podporili-ceskou-matku-ktere-v-norsku-socialka-odebrala-deti.html