Případy Předání jedno z mnoha aneb setkání s Hodinou

Předání jedno z mnoha aneb setkání s Hodinou

Případy
Již jsem na tyto stránky psala o svém příběhu střídavé péče nařízené soudem, viz. http://www.jedendomov.cz/pripady/91-ze-zivota  .

Stále u nás probíhá střídání dítěte sem a tam, ačkoliv je tato forma výchovy dítěte u nás zcela disfunkční a dcera ( 9let ) je každý týden otcem zcela izolována od matky i svého sourozence... Bývalý manžel P. V. na mě stále podává různá smyšlená udání, též i na mého partnera. Již jsme si téměř zvykli.
Dnešní předání dcery bylo obzvláštněno účastí jednoho z propagátorů střídavé péče za každou cenu a to panem Hodinou.

Lidé řešící střídavou péči možná narazili na webové stránky, které tento pán provozuje.

Již se stalo standardem, že si na předání dcery bývalý manžel na mě přiváděl různé lidi, od členů své rodiny až po jakési mladíky s vyholenou hlavou (viz foto). Snaží se mě tím zastrašovat. Mám však zastání ve svém partnerovi a ten mě doprovází.

Nyní k dnešnímu (tj. 22.4.2011) předání dcery.

Exmanžel mě v týdnu po mailu (viz. obr.) opět urážel a napadal i mého partnera. Před předáním dcery partner zašel před dům a důrazně žádal pana P. V., aby takového jednání zanechal a omluvil se mi. Pan P. V. reagoval slovy, že nikdy nepřestane, že nás dostane do vězení, že toho nikdy nenechá. Toto setkání si z povzdálí natáčel člověk, který se netají nenávistí k ženám (stačí analyzovat jeho články), dokonce používá termín pro urážení matek – feminacistka.

Když jsem doprovodila dceru z bytu na předání, chtěla jsem sdělit exmanželovi věci ohledně školních úkolů dcery a sportovního kroužku basketballu. Absolutně se se mnou odmítl o záležitostech dcery bavit a prohlásil, že jde na policii, že ho obtěžuji. Naprosto bez ohledu na dceru, která toho byla svědkem, začal vyděšenou dceru odvádět k nedaleké policejní stanici. Načež jsem řekla: „Tak já tam půjdu také a aspoň tam policistům vysvětlíš ty nové maily, ve kterých nás napadáš a urážíš“.

Reakce P.V. byla, že začal tvrdit, že tady je policie zkorumpovaná, že s dcerou pojede na jinou policejní stanici.

Bylo mi jasné proč, protože na místní služebně bylo na P.V. podáno stíhání pro neplacení výživného a na jejich písemné výzvy k dostavení nereaguje. Načež exmanžel s vyděšenou dcerou odjel pryč.

Nebylo však všemu ještě konec, p. Hodina, který za námi trapně chodil s fotoaparátem, zůstal opodál. Šla jsem tedy k němu s přítelem a ptali jsme se ho co tu dělá, proč nás obtěžuje a fotografuje. Vymlouval se, že je na veřejném prostranství, tak co by tu nebyl (tito lidé neumějí mluvit na rovinu, jen se za něco vždy schovávají). Dále jsem se ho ptala, proč na svých webových stránkách blokuje mé připomínky, nedokázal na to odpovědět a rychle odešel ke svému autu a odjel (zdánlivě!).

Ale teď věc, která opravdu ukazuje pravou tvář těchto lidí. Můj přítel zastavil s autem na vyhrazeném místě před naším domem a najednou vidím, jak se k jeho autu pěšky blíží p. Hodina a fotí si ho. Opodál stáli strážníci Městské policie (stejně jako celou dobu při předání dcery) a p. Hodina šel k nim a začal jim ukazovat přítelovo auto, že tam nemá stát, ať to prý vyřeší. Šli jsme s přítelem k hloučku strážníků a řekli p. Hodinovi ať nás přestane obtěžovat, že nás obtěžuje stejně jako pan P.V. . Strážníci, protože znají jak nás můj exmanžel dlouhodobě obtěžuje, to vyřešili s přítelem domluvou, jen ať si auto zaparkuje o kus dál. Banalita. Nicméně je vidět, že těmto lidem vůbec nejde o nějakou pohodu dětí, kterou se pořád zaštiťují, ale pouze o obtěžování druhých lidí jakýmkoliv způsobem. K tomu jim jimi propagovaná střídavá péče o dítě bohatě slouží, protože je to způsob jak bývalého partnera neustále přes dítě kontrolovat a držet v šachu.

Vzkázala bych přes tyto stránky p. Hodinovi, aby se radši věnoval svým problémům a zapřemýšlel sám nad sebou, zda by místo neustálého obtěžování své bývalé ženy i jiných lidí soudy, se neměl věnovat pozitivnějším věcem. Po dnešní zkušenosti s panem Hodinou se však jeho manželce vůbec nedivím, že se odstěhovala od něj daleko, život s takovýmto člověkem určitě není to o co by jakákoliv žena stála.Michaela Korbelová, duben 2011
První článek o stejném případu: http://www.jedendomov.cz/pripady/91-ze-zivota