Občanské sdružení Diskreditační kampaň proti předsedovi o.s. Jeden Domov

Diskreditační kampaň proti předsedovi o.s. Jeden Domov

Občanské sdružení

Vážení čtenáři,

V poslední době čelí naše stránky i někteří lidé spolupracující s námi masivnímu napadání ze strany osob snažících se prosazovat střídavou péči za každou cenu. Jedná se o šíření pomluv a nepravdivých informací o nás a našich spolupracovnících, podávání smyšlených udání, vyhrožování soudními spory.

Během posledních týdnů se nenávistná kampaň opět zesílila a to jmenovitě ze strany Petra Cihláře, jednoho z mála osamocených a o to horlivějších propagátorů střídavé péče, který po různých místech internetu (zejména na jeho BLOGU a v diskuzích pod těmito články) neustále opakuje nepravdivou informaci, že jsem byl údajně potrestán přestupkovou komisí UMČ Praha 3 a 14 za přestupky ve smyslu pomluvy a napadení. Pravdou je, že žádné pravomocné rozhodnutí v tomto směru neexistuje a pan Cihlář mává na internetu pouze bezcenným cárem papíru, který nikdy nenabyl účinnosti a není tedy platný. Před pár dny jsme ze strany pana Cihláře byli dokonce svědky jednání, se kterým se každý normální člověk setkává obvykle naposledy v mateřské škole. Ano, máme na mysli zcela regulérní žalování na způsob "sím paní učitelko, on mi vzal hračku...". Pan Cihlář se totiž snížil už tak hluboko, že se se svými pomluvami a lživými tvrzeními o údajném potrestání za přestupky obrátil na předsedu politické strany, jejímž jsem členem a pokusil se mě před ním očernit. V okamžiku, kdy zjistil, že jeho "žalování" nepadlo na úrodnou půdu, začal očerňovat i vedení strany a tím i stranu samotnou. Laskavý čtenář si jistě udělá názor na takové již zcela otevřené pomlouvání a skutečné kvality pana Cihláře sám.

Pane Cihláři, pokud si myslíte, že veřejným lhaním po internetu získáte nějaké další zastánce střídavé peče, tak se hluboce pletete. Všem slušným propagátorům střídavé péče, kteří se místo pomluv raději snaží kvalitně argumentovat, totiž děláte pouze ostudu a medvědí službu a jistě budete po zásluze "odměněn".

Právní opatření již připravujeme, osoby snažící se nás poškodit se budou muset ze svých činů zodpovídat.

Příčinou této kampaně je bezesporu to, že jako první a jediný web v Česku se speciálně věnujeme jednomu tématu, a to negativním dopadům střídavé péče na děti, zejména té soudně nařízené bez dohody obou rodičů. Propagátoři střídavé péče za každých okolností tímto přišli o svůj dlouholetý "informační" monopol, kterým vytvářeli zdání masové podpory a nedokáží se smířit s tím, že někdo prezentuje takto uceleně a veřejně negativní názory na prospěšnost tohoto způsobu porozvodového uspořádání.

Můžeme Vás však ujistit, že nás toto neodradí a nadále budeme poskytovat objektivní informace o problematice soudně nařízované střídavé výchovy dětí.

Chtěli bychom poděkovat za velkou podporu, jak rodičům dětí nabízejících nám pomoc či naopak žádajících nás o radu v těžké situaci, tak veřejně činným osobám a dalším lidem zabývajících se touto problematikou.

Děkujeme za pochopení.


Pavel Pešan

Zástupce redakce JedenDomov.cz
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tel.: +420 731 408 132
www.jedendomov.cz