Občanské sdružení

Občanské sdružení

Evropský pochod pro rodinu

Občanské sdružení

V celé Evropě se v různých městech včetně norského Osla konal v sobotu 30.5.2015 pochod pro rodinu na podporu dětí odebíraných v Norsku rodičům a umísťovaných do náhradní péče. V Česku se pochod konal v Brně a v Praze, kde se na organizaci podílelo i sdružení Jeden domov a jeho předseda Pavel Pešan....

Celý článek...

 

Výstižné a krásné z facebooku

Občanské sdružení

Maminkám vše nejlepší.

Celý článek...

 

„Manželství není jen papír“

Občanské sdružení

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek podpořil svým prohlášením letošní Týden manželství. Tématem letošního Týdne manželství budou „Ohromné maličkosti“

Celý článek...

 

Tématem letošního Týdne manželství budou „Ohromné maličkosti“

Občanské sdružení

Národní týden manželství s podtitulem „malé kroky k velkým vztahům“ přinese opět ve valentýnském týdnu od 10. do 16. února desítky akcí, setkání, kurzů a kreativních způsobů, jak tvořit jedinečná manželství, a bude příležitostí si připomenout, proč je manželství přes všechny problémy a zápasy stále něčím jedinečným.

Celý článek...

 

Chat s odborníkem na střídavou péči Pavlem Pešanem

Občanské sdružení

Naše sdružení bylo osloveno s žádostí o realizování chatu na téma Střídavá péče. Chat proběhl 24. září na webových stránkách Blesku. Chatu se jako odborník zúčastnil náš předseda Pavel Pešan.

Celý článek...

 

Už se poprali? aneb Střídavkáři v Brně

Občanské sdružení

"Dobrý den, máte tam prosím někoho na čtvrteční odpoledne? Potřebovali bychom rozdat pár letáků v Brně na Náměstí Svobody." "Ale to víte, že jo, domluvíme se." A tak jedna hodná slečna zažila perné chvíle, které jistě nečekala. Sám pan A. H. a jeho kamarádi se o ni zajímali. Tento zájem mužů o svou osobu si ale asi moc neužívala.

Celý článek...

 

Ukončení kauzy trestního oznámení na náš web

Občanské sdružení

Dovolte nám shrnout rok starou záležitost, která byla teprve teď uzavřena. V únoru 2011 proběhl na parlamentní půdě veřejný seminář na téma střídavé péče, o kterém jsme psali zde: Seminář o střídavé péči na parlamentní půdě. Podrobněji jsme se věnovali některým z vystoupení. Zejména nás zaujalo vystoupení pana Cihláře, který se už léta na příkladu svého syna snaží dokazovat, že střídavá péče údajně může úspěšně fungovat i při jejím soudním nařízení přes odpor jednoho z rodičů a za doby trvaní konfliktů mezi nimi.

Celý článek...

 

Diskreditační kampaň proti předsedovi o.s. Jeden Domov

Občanské sdružení

Vážení čtenáři,

V poslední době čelí naše stránky i někteří lidé spolupracující s námi masivnímu napadání ze strany osob snažících se prosazovat střídavou péči za každou cenu. Jedná se o šíření pomluv a nepravdivých informací o nás a našich spolupracovnících, podávání smyšlených udání, vyhrožování soudními spory.

Celý článek...

 

Seminář o plnění Úmluvy OSN o právech dítěte v ČR

Občanské sdružení

Dne  30.11.2011 proběhl v Senátu 17. Seminář o plnění Úmluvy OSN o právech dítěte v ČR. Zástupci našeho sdružení se také zúčastnili.

Celý článek...

 
Více článků...