Napsali nám Naši čtenáři

Naši čtenáři

Napsali nám

Naše stránky si začínají nacházet svoje čtenáře a nás to opravdu těší. Z reakcí našich příznivců vidíme, že naše práce má opravdu smysl. Děkujeme všem, co nám napsali i těm, co na naše stránky pravidelně chodí. Některé reakce tady teď zveřejňujeme...

Za zvážení jistě stojí fakt, že k většině ohlasů je v závěru připojeno " nezveřejňujte prosím moje údaje". Ty ženy a maminky mají totiž strach. Strach ze msty bývalých partnerů, strach o svoje děti, přes které by si otcové potom vylévali zlost. Před muži, podle svých slov milujícími, hodnými a slušnými, skvělými otci, se klepou ženy, které jsou podle slov těchto mužů špatné a zlé matky, potvory neštítící se ničeho, kreatury schopné jakéhokoliv zla na dítěti, jen aby tím ublížily otci. Nezdá se vám také, že tady to nějak nesedí?

 

Tyto stránky jsem objevila minulý týden, jsem moc ráda a byla jsem mile překvapena, když jsem tu objevila na stránce "střídavá péče očima těch, kterých se to týká" svůj příspěvek - názory, sebrané z různých internetových diskuzí ("Střídavá péče je i při sebelepší spolupráci rodičů typická dvoukolejná výchova...")...
Přeju hodně úspěchů, důležité je, aby děti měly prima dětství a pokud možno příliš nestrádaly různými experimenty, vymyšlenými "odborníky", kteří nemají o dětské duši ani ponětí. Případy Alana Davida, Terezky Smutné, Kristýnky a dalších bezejmenných nebo některých "střídavkářů" jsou odstrašující. V naší zemi začíná chybět zdravý selský rozum... :-/

Dobrý deň,
čítam všetky príspevky vášho webu a teším sa na každú informáciu o problematike striedavej starostlivosti.Týka sa ma osobne, žijem v strachu o budúcnosť môjho dieťaťa. Váš web mi veľmi pomáha, ďakujem! Prajem vám veľa úspechov!

Dobrý den!
Je mi 53 let a jsem babičkou.
Chtěla bych Vám poděkovat za tyto pravdivé a citlivé stránky, ze kterých promlouvá moudro, stránky, které jsou pro nás jako balzám na duši. Za stránky, které kvalitně rozebírají obrovský problém. Je vidět, že je vytváří kvalitní tým. Hrozím se, co je shnilého v naší společnosti, když čtu návrhy pro střídavou péči. Co je to za lidi????
Vše, co píšete, je pravda a tak se to děje bohužel v rodinách. Propagátory střídavé péče jsou většinou lidé bezcitní a bezcharakterní.
Ještě jednou děkuji za stránky, které jsou potřeba jako sůl. Přeji hodně čtenářů, hlavně těch, kteří se poučí.

Dakujem za tuto stranku, prosim, nevzdajte to - snad sa postupne najde viac a viac rozumnych ludi, ktori budu prispievat svojimi pribehmi, skusenostami a prispevkami do diskusie a nielen ti "otcovia", ktori tvoria obsah demagogickych stranok o striedavej vychove bez ohladu na prospech deti. V juli 2010 bola schvalena striedava starostlivost aj na Slovensku a ja odvtedy zijem v strachu, aby moj exmanzel nesplnil to, cim sa mi stale vyhraza - striedavou starostlivostou. Dôvodom rozvodu bol psychicky teror, domace nasilie. O dieta nikdy neprejavoval zaujem... Teraz vsade prehlasuje, ako trpi, ze ma obmedzeny styk s dietatom - pritom s nim nikdy netravil tolko casu, ako po rozvode - ja mu totiz styk neobmedzujem. Dôvodom, preco chce exmanzel dieta do striedavej starostlivosti, je neplatenie alimentov ...

Mam kamaratku, ktora mi povedala, ze ju kolizna opatrovnicka vyslovene nuti, aby podpisala dohodu o striedavej starostlivosti. Vyhraza sa jej, ze sud bude deti vlacit po psychologoch, manzel sa jej vyhraza, ze o striedavu starostlivost bude ziadat dovtedy, kym ju nedosiahne...neustaly natlak a psychicke vydieranie. Kamaratka uz nevladze...je na pokraji toho, aby to vzdala. Je mi z toho celeho smutno. Striedava starostlivost sa stala v rukach nerozumnych otcov nastrojom manipulacie a vydierania.
Vasu stranku som kamaratke odporucila - konecne je tu nieco, co drzi nad vodou aj nas matky, ktore chceme zachovat dietatu obidvoch rodicov, ale uchranit ich od problemov, ktore so sebou striedava starostlivost prinasa. Este raz dakujem :-)