Napsali nám

Napsali nám

Je otcovská role podřadná?

Napsali nám

V diskusi na našich stránkách, jak si čtenáři jistě všimli, diskutují nejraději pánové - zástupci pro-střídavkových skupin, zastánci utlačovaných otců, kteří jsou po všech stránkách dokonalí a přesto nemohou nejlépe neomezeně být se svými dětmi, kdykoliv si vzpomenou. No, to už tak po rozvodu bývá, že OBA rodiče musí dodržovat nějaká ta pravidla. Tito pánové nám nemohou přijít na jméno...

Celý článek...

 

Hledá se otec - únosce

Napsali nám

Pomozme najít únosce, aby se děti mohly vrátit domů, kde na ně čeká maminka.

Celý článek...

 

Paní Jarmila

Napsali nám

Před několika dny se nám ozvala paní, která nás žádala o informace k seminární práci. Na e-mail, který uvedla, se nám nedaří poslat odpověď. Budeme rádi, když se ještě jednou ozvete a uvedete jiný kontakt. Děkujeme.

 

Jeden příběh

Napsali nám

Uveřejňujeme dnes příběh naší čtenářky, která výjimečně souhlasila se zveřejněním. I když chápeme, že se maminky o své děti bojí, bylo by potřeba více takových, které se nebudou bát promluvit. Protože když to neřekneme, nebude se o nás vědět a náš problém nebude existovat. Paní Jetelové moc děkujeme za její odvahu, která snad povzbudí další rodiče v podobné situaci k boji nejen za své děti, ale za děti nás všech v této zemi.

Celý článek...

 

Zkušenost dítěte

Napsali nám

Dobrý den,
Jmenuji se Michaela a jsem živým příkladem toho, že ne všechno, co si pro dítě přejí rodiče, je pro ně skutečně to nejlepší.

Celý článek...

 
Více článků...