Naše komentáře

Naše komentáře

Význam otcovství a rovnoprávnost

Naše komentáře

Třetí neděli v červnu si připomeneme Den otců. Rádi bychom u příležitosti tohoto významného dne zamysleli nad otcovstvím i nad rodičovstvím vůbec. Potřebuje si dobré rodiče vlastně někdo připomínat? A ty, kteří dobří nejsou, nebude lépe raději zapomenout? A v dnešní době se dostává do popředí otázka, kdo to vlastně rodič - otec je, co pro nás znamená a koho za něj pokládáme. K rodičovství patří také rodičovská práva a povinnosti. A k rodičům patří také děti, bez dětí by žádní rodiče nebyli.

Celý článek...

 

Co je to vlastně domov?

Naše komentáře

Dnes předkládáme k zamyšlení důležité téma, které však vypadá natolik samozřejmě, že nad ním nikdo běžně vůbec nepřemýšlí. Přimělo nás k tomu to, že na internetu jsme narazili na zcela pokřivené názory, co vlastně znamená pojem domov.

Celý článek...

 

Vzpomínka na Václava Havla

Naše komentáře

Dovolte nám vyjádřit upřímnou soustrast rodině i všem občanům České Republiky ke ztrátě jedné z nejvýznamnějších osobností novodobých českých dějin.

Celý článek...

 

Muži versus ženy, aneb jak to vidí zneuznaní otcové

Naše komentáře

Nedávno jsme na jednom militantním otcovském webu narazili na zvláštní humoristický článek (pocházející z knihy "Nahota feminismu"), jejímž autorem je RNDr. Josef Hausmann, CSc, český antifeminista, který je blízký všem mužům nenávidícím ženy. Proto jej také otcové převzali na svůj web a my na něj napíšeme i svůj názor.

Celý článek...