Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Tyrany muz neexistuje a uz vime proc.
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Tyrany muz neexistuje a uz vime proc.

Tyrany muz neexistuje a uz vime proc. 5 roků, 4 měsíců #987

• Komenty ke komentářům
V komentari: www.jedendomov.cz/komentare/242-ona-dnes-domaci-nasili pan Pavel uvedl jasnou definici: Ostatně který muž hoden tohoto označení, by se nechal dobrovolně týrat. A to by se melo tesat. Tim padem jsem se naucil kejhat a zaroven jsem ted babochlap .
Shikula.

Re: Tyrany muz neexistuje a uz vime proc. 5 roků, 4 měsíců #988

• editor
  • NEPŘIPOJEN
Zkuste trochu rozepsat, co tvrzením myslíte. Chcete říct, že jste se týrat nechal?

Re: Tyrany muz neexistuje a uz vime proc. 5 roků, 4 měsíců #989

• Anonym
Ano, stejne jako ten vojak a stejne jako ten policista. Prislo mi toto chovani normalni, viz pdf.
www.nasilinamuzich.cz/wp-content/uploads/muzi.pdf

A ted mi jeste zodpovezte moji otazku, zen se taky takto ptate? jak to, ze se ony nechaly tyrat? vzdyt mohly rici ne, mohly odejit, mohly... tomu se da jen smat s pohrebnim nadechem a zoufalstvim v ocich...

Re: Tyrany muz neexistuje a uz vime proc. 5 roků, 4 měsíců #991

• admin
  • NEPŘIPOJEN
Ženy se na rozdíl od mužů dají zastrašit fyzickým útokem nebo vyhrožováním na ně nebo na děti. To je ten zasadní rozdíl.

Re: Tyrany muz neexistuje a uz vime proc. 5 roků, 4 měsíců #992

• Shikula
Je i neni. Neexistuje pouze fyzicky utok. A zase, rikate zastrasit, vyhrozovat... I muz muze byt zastrasen/vystrasen/prinucen.
Proc mam takovy dojem, ze neuznavate ze existuje neco jako nasili (jakekoli) pachane na muzich? Proc se bojite pravdy? Precetli jste si uz ten pdf soubor? Povazujete tu praci za verohodnou a nebo povazujete vsechny lidi v nem uvedene za podvodniky a vsechny licene situace za vymyslene? Povazujete VSECHNY zeny za bytosti, ktere NEJSOU schopne JAKEHOKOLI nasili?

Re: Tyrany muz neexistuje a uz vime proc. 5 roků, 4 měsíců #993

• admin
  • NEPŘIPOJEN
Tak to není, v žádném připadě si nemyslíme a netvrdíme, že ženy nejsou schopny násilí nebo spíše týrání muže. Dobře víme, že i mezi ženami je spousta potvor, které to dokáží mužům "pěkně osladit". Nicméně nemůže být ani řeč o tom, že by poměr týraných žen a mužů v domácnostech byl vyrovnaný. Nepochybně je mnohem více tyranů mezi muži, což už vychází z jejich pozice hlavy rodiny a obecně větší agresivity (od dávnověku se ženy staraly o domov a muži lovili nebo válčili) a to je v genech. Navíc muži mají přeci jen až na výjimky fyzickou převahu a tedy i větší možnost se bránit. Nepochybujeme, že existují i opačné připady násilí či vydírání, ale určitě nás nepřesvědčíte, že by se v tomto vyrovnaly mužům.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.48 sekund