Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Stala jste se obětí sexuálního násilí?
(1 prohlíží) (1) Host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Stala jste se obětí sexuálního násilí?

Stala jste se obětí sexuálního násilí? 5 roků, 8 měsíců #898

• Veronika-vyzkum
Dobrý den,
jsem studentkou psychologie a provádím výzkum, jehož cílem je získat poznatky o oznamování nebo neoznamování sexuálního násilí. Pro svůj výzkum hledám ženy, jež se staly obětí takového jednání. Jestliže se něco takového stalo i Vám, ráda bych Vás požádala, abyste se zapojila do mého výzkumu vyplněním dotazníku na stránkách:

docs.google.com/spreadsheet/viewform?for...NPRnM4SVBMMUFHdVE6MQ

Výzkum je zcela anonymní a svou účastí v něm, můžete i Vy pomoci dalším ženám, které se dostaly do obdobné situace jako Vy. Budete-li mít zájem o výsledky výzkumu, budou od června k dispozici na sites.google.com/site/psychologickyvyzkumonline/vysledky.

Předem Vám všem děkuji,
Veronika

Re:Stala jste se obětí sexuálního násilí? 5 roků, 7 měsíců #907

• Z***
Sexuální násilí chápu jako vynucení si styku a to bez ohledu na to zda jsem s dotyčným v rodinném svazku či ne. Píšu to proto, že toto se stává velmi často v rodinách vykazující domácí násilí je jedno o jaký druh jde. V tomoto případě jde o věc, která se jen VELMI těžce prokazuje a pokud se dotyčná vůbec odhodlá k tomu, aby toto nahlásila stává se někdy dvojnásobnou obětí je pod palbou nechutných otázek a nezřídka kdy se setká i se slovy ...ale vždyť je to Váš manžel....
Já jsem bohužel odvahu toto nahlásit neměla a teď vím, že jsem udělala chybu. Ono totiž v tomto případě nejde ani snad o ten samotný akt, ale i to co může následovat. Pokud "svému muži nevyhovíte" tak je vám i vyhrožováno, že pokud to nepůjde po dobrém tak to půjde po zlém. Tedy ty budeš mít se mnou veliké problémy (žárlivé scény opomíjím, těžko můžete být s mužem, který vám neustále vyhrožuje, že pokud ..... tak vám to zavaří sebere dětí a pod. Pokud se od takového člověka večer raději odstěhujete do jiného pokoje tak vám celou noc buší v určitých intervalech na dveře. A myslíte si, že to rozvodem končí? NIKOLI jelikož takovýto člověk vás chce pořád ovládat zkouší to i přes děti a vy nemůžete ani zapomenout

Re: Stala jste se obětí sexuálního násilí? 5 roků, 3 měsíců #1009

• Tereza
Veronika-vyzkum napsal:
Dobrý den,
jsem studentkou psychologie a provádím výzkum, jehož cílem je získat poznatky o oznamování nebo neoznamování sexuálního násilí. Pro svůj výzkum hledám ženy, jež se staly obětí takového jednání. Jestliže se něco takového stalo i Vám, ráda bych Vás požádala, abyste se zapojila do mého výzkumu vyplněním dotazníku na stránkách:

docs.google.com/spreadsheet/viewform?for...NPRnM4SVBMMUFHdVE6MQ

Výzkum je zcela anonymní a svou účastí v něm, můžete i Vy pomoci dalším ženám, které se dostaly do obdobné situace jako Vy. Budete-li mít zájem o výsledky výzkumu, budou od června k dispozici na sites.google.com/site/psychologickyvyzkumonline/vysledky.

Předem Vám všem děkuji,
Veronika

Dobry den

proc neni nikde vysledek pruzkumu. Vypada to neseriozne.

Re: Stala jste se obětí sexuálního násilí? 5 roků, 3 měsíců #1010

• admin
  • NEPŘIPOJEN
Dobrý den, to bohužel není záležitostí občanského sdružení Jeden Domov. Paní/slečna Veronika pouze napsala dotaz do diskuze, ale jinak s námi nemá nic společného a my nemáme ani žádný kontakt. Je ale možné, že to je dlouhodobější záležitost.
  • Strana:
  • 1
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.34 sekund