Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Otec pro SP, matka proti
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...

TÉMA: Otec pro SP, matka proti

Re: Otec pro SP, matka proti 4 roků, 4 měsíců #2038

• Hana
  • NEPŘIPOJEN
střídavá péče.............je to nejhorší pro dítě...........ti co oni rozhodují,by si ji měli vyzkoušet na sobě

Re: Otec pro SP, matka proti 2 roků, 1 měsíc #2101

• usak007
  • NEPŘIPOJEN
Dobrý den , chtěl bych se zeptat odešel jsem od přítelkyne před 2 lety máme spolu 8 letého syna ted žiji s přítelkiní a ta má 2 děti Milánek 9 let a Lucka 12 let měli jsme vše na domluvě pokud budu spokojený jak s malého prospěchem tak ve výchově nebudu nic dělat .Malého mám jednou za 14 dní na víkend každý druhý čtvrtek na celý den co ho vyzvednu ve škole loni jsme měli domluvu že Štěpánek bude o víkendu zustavat až do pondělí s tím že ho dopravím do školy cca15km ode mě štepánek si na to zvykl a bylo to fajn protože jeho odjíždění v neděli bylo spojeno se špatnou náladou hádkami byl nepříjemný atd. to se vyřešilo tím prodlouženým víkendem neměl čas na to přemýšlení oo odjezdu.Za poslední měsíc Štěpík chodí a říká že by chtěl být u mě týden a u mámy taky týden zkoušel jsem to domluvit a byl jsem poslán někam.Z bývalou přítelkyní mám problém ve starosti a chování k malému viz.5cm pastelky do školy,tvrdá svačina,malej špinavej ve škole,špatně oblýkaný loni v téhle době tenisky a triko mikinu a letní šustákovou bundu. Takže mě nezbývá než se starat kupuji boty zimní ,letní oblečení na zimu i léto jezdí s námi na dovolenou což letos ho ona s přítelem nikam nevzali,školní potřebyx také jsme hradily (jen to co scházelo nebo už nebylo použitelné) platím ji 3000 měsíčně a nějak to na malém nevidím tak jsem se chtěl zeptat jaká šance by byla kdyby jsem požádal o střídavou péči syn vychází s přítelkyní výborně a s jejímy dětmi také děkuji za odpověd
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.22 sekund