Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

mám nechat dítě u matky?
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...

TÉMA: mám nechat dítě u matky?

Re: mám nechat dítě u matky? 6 roků, 1 měsíc #1217

• nádeník
třikrát rozvedený borec je tady příkladem?
To bude nejspíš nějaký motýl, co lítá s kytky na kytku a děti jsou taková drobná komplikace radostí života, ne? No to je fakt vzor otcovských názorů, to se ti povedlo.

Re: mám nechat dítě u matky? 6 roků, 1 měsíc #1219

• admin
  • NEPŘIPOJEN
nádeník napsal:
To bude nejspíš nějaký motýl, co lítá s kytky na kytku a děti jsou taková drobná komplikace radostí života, ne? No to je fakt vzor otcovských názorů, to se ti povedlo.

Příklad je v tom, že i rozvod se dá vyřešit s nadhledem, bez konfliktů a hlavně se zachováním dobré vztahu všech zúčastněných. A takový chlap je mnohem lepší, než jednou rozvedený, který bude dělat roky ze života peklo bývalé manželce i dětem.

P.S. tady není zvykem si tykat.

Re: mám nechat dítě u matky? 6 roků, 1 měsíc #1222

nádeník napsal:

Zdá se, že tu jsou za mudrce ti, kteří necítí odpovědnost a vztah k dětem ani ženám a pak ti, kteří si neprošli peklem teroru matek - vlastnic dětí. To jsou ideální kazatelé.

Re: mám nechat dítě u matky? 6 roků, 1 měsíc #1241

• Zuza
  • NEPŘIPOJEN
MultiOtec napsal:
nádeník napsal:

Zdá se, že tu jsou za mudrce ti, kteří necítí odpovědnost a vztah k dětem ani ženám a pak ti, kteří si neprošli peklem teroru matek - vlastnic dětí. To jsou ideální kazatelé.

Nesuďme když neznáme . A ti co neprošli terorem otců?! To je taky docela síla. Na jednom otcovském webu jsem se dočetla, že rozvedená partnerka s dětmi ve vlastní péči není ideální. Tedy pokud to budu brát selským rozumem tak třikrát rozvedený partner není opravdu ten ideální.

Re: mám nechat dítě u matky? 6 roků, 1 měsíc #1242

• nádeník
admin napsal:
nádeník napsal:

Příklad je v tom, že i rozvod se dá vyřešit s nadhledem, bez konfliktů a hlavně se zachováním dobré vztahu všech zúčastněných. A takový chlap je mnohem lepší, než jednou rozvedený, který bude dělat roky ze života peklo bývalé manželce i dětem.

P.S. tady není zvykem si tykat.

No to už může být rovnou příklad chlápek, co odejde a jednou měsíčně pošle výživné na účet a to je všechno. Taky dobrej příklad, nic nekomplikuje, konflikty nevyrábí... bože to je blbost. Příklad je snad to, co už je dobré v samém základě a ne naopak. Příště tady pochválíš za totéž frajera, co každému ze svých pěti dětí pořídil vlastní matku? Tohle je demagogie jak z čítanky, žádný příklad.

Re: mám nechat dítě u matky? 6 roků, 1 měsíc #1243

• admin
  • NEPŘIPOJEN
Příkladem je to, že i po rozvodu lze zachovat dobré vztahy otce s dětmi a dokonce i matkou, bez toho, aniž by otec striktně trval na rozdělení dítěte na dvě stejné poloviny. Zachování dobrých vztahů se vylučuje se souzením a násilným vymáháním čehokoliv. To není demagogie, ale naprostý základ psychologie. Ta říká, že ústupkem se často dá získat víc, než bojem.

P.S. ještě jednou (a naposledy) Vás upozorňuji, že zde není ve zvyku si tykat, alespoň ne mezi lidmi, co se neznají osobně. Hodláte-li se zde nadále zapojovat do diskuzí, tak to prosím respektujte.
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.29 sekund