Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Střídavá péče....
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Střídavá péče....

Střídavá péče.... 5 roků, 5 měsíců #972

• Katka
Dobrý den, ráda bych se touto cestou zeptala a poradila. Mám s ex přítelem 4 letou dceru 2 roky již spolu nežijeme. Přítel si jídříve moc nebral, spíše vyjímečně. Po tom co zjistil, že mám nového partnera začlo doslova peklo. Výhružky nadávky a jiné věci. Nyní se věc má tak, že si dceru střídáme krátky dlouhý týden. Ve většině případů tak z 95% kdyz ex přítelovi zavolám že chci mluvit s dcerou tak s ní není a hlídá jí někdo jiný ( většinou rodiný příslušnici nebo jeho prtnerka ). Máme za sebou první stání kde se nerozhodlo a nevyřešilo vůbec nic. Přítel trvá na střídavé péči a vyživném 1500,- korun. Já trvám na výhradní péči s rozšířeným stykem. Nerozumíme si a nejsme schopni se na ničem dohodnout. Bránit otci ve styku nechci. Dcera chodí od otce domů a vykládá mi že jí tatínek říká, že jí nemáme s přítelem rádi a podobné věci. Mně přítel vyhrožuje, že pokud můj současny přítel bude hlídat naši dceru tak mě oni připraví, že zruší firmu vyhlasí bankrot aby mi nemusel platit výživné a podobné věci. Můžete mi poradit jak nejlépe se v této situaci zachovat? 28.6. máme druhé stání.....střídavou péči nechci z důvodu toho, že mi dva se nejsme schopní domluvit absolutně na ničem, dcera u něj nemá žádný režim což doma má a je toho spoustu, ale jak říkám styk mu zakazovat nechci a nechci ani aby měl jen 1x za 14 dní víkend. Děkuji

Re: Střídavá péče.... 5 roků, 5 měsíců #973

• admin
  • NEPŘIPOJEN
Dobrý den,

takové dotazy raději odpovídáme soukromě do mailu, tak se nám prosím ozvěte. ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Re: Střídavá péče.... 5 roků, 5 měsíců #974

• Katka
Dobrý den, e-mail sem také posílala , ale bohužel mi nikdo neodpověděl.....

Re: Střídavá péče.... 5 roků, 5 měsíců #975

• admin
  • NEPŘIPOJEN
Tak to mě mrzí, buď se někde zatoulal nebo jsme ho přehlédli, chodí nám toho poměrně hodně. Zkusím to prověřit.
  • Strana:
  • 1
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.40 sekund