Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

střídavka
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...
  • Strana:
  • 1

TÉMA: střídavka

střídavka 5 roků, 3 měsíců #923

• magda
Jsem tu náhodně,všechny názory čtu a hltám... a to jen proto, že i v mé rodině se takový případ stal. Máte pravdu v tom, že soud neřeší práva dětí, ale upravuje vztah rodičů k dítěti. Je to hrozné, když dítě brečí a přesto musí k tomu druhému rodiči, protože to justice nařídila. To je opravdu trestuhodné, a nikdo není za ty "postižené" potrestán. Kdepak je boží spravedlnost, když ta lidská je nefunkční a selský rozum se vytratil???

Re:střídavka 5 roků, 3 měsíců #926

• Pavel Pešan
magda napsal:
Jsem tu náhodně,všechny názory čtu a hltám... a to jen proto, že i v mé rodině se takový případ stal. Máte pravdu v tom, že soud neřeší práva dětí, ale upravuje vztah rodičů k dítěti. Je to hrozné, když dítě brečí a přesto musí k tomu druhému rodiči, protože to justice nařídila. To je opravdu trestuhodné, a nikdo není za ty "postižené" potrestán. Kdepak je boží spravedlnost, když ta lidská je nefunkční a selský rozum se vytratil???

Souhlasím s Vámi, zdá se, že se selský rozum vytrácí, prosazují se věci proti přírodě bez ohledu na děti, jen aby bylo učiněno zadost tkz. otcovským právům, což je často jen zástěrka pro mstu matce za rozvod nebo v nejhorších připadech se tyto údajná prává stávají nástrojem pro další týrání ženy přes děti. Protože co horšího se dá udělat matce než jí sebrat dítě nebo si ho pod záminkou střídavé péče doslova půlit zaživa, bez ohledu na to co to s dítětem udělá - v některých případech se z něj stane neurotická bytost bez jakýchkoliv pevných vazeb, vždyť to dítě nepozná nic jiného než stěhování sem a tam. Vydržel by to dospělý člověk? Dobrovolně nějaký čas ano, ale povinně až do dospělosti? To je doslova trest dítěti za rozvod rodičů!!!
  • Strana:
  • 1
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.29 sekund