Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Střídavá péče a trestní oznámení
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Střídavá péče a trestní oznámení

Střídavá péče a trestní oznámení 5 roků, 5 měsíců #873

• Pavel Pešan
Souvisí to často spolu? Jaký je Váš názor?

Re:Střídavá péče a trestní oznámení 5 roků, 5 měsíců #884

• Dan
Jo, souvisí. Já usiluju o střídavku a už mám na krku trestní oznámení za vydírání

Re:Střídavá péče a trestní oznámení 5 roků, 5 měsíců #885

• admin
  • NEPŘIPOJEN
Dan napsal:
Jo, souvisí. Já usiluju o střídavku a už mám na krku trestní oznámení za vydírání

Jestli jste ten případ ze stridavka.cz, který matce sebral malé dítě (tuším dokonce 2) a pak jí je chtěl půjčit pouze za podpis jakési směnky, tak se vúbec trestnímu oznámení nedivím a doufám, že jej policie a soud důsledně dotáhne až k Vašemu potrestání. Protože obchodování s dětmi je trestné ve všech zemích a je to pěkné svinstvo vůči matce i malým dětem. Stejně jako střídavka bez dohody rodičů.

Re:Střídavá péče a trestní oznámení 5 roků, 5 měsíců #886

• mamča
Vážený pane Dane a tatínku milující své děti..

pokud jste zmiňovaný ze Střídavka.cz...věřte, že jednou si Vaše děti přečtou ten seriál, který s patrnou hrdostí uveřejňujete na internetu.

Vy se divíte, že máte na krku trestní oznámení za vydírání? Otočte si to. Kdyby jste stál na druhé straně, jistě by jste žádné takové trestní oznámení nepodal, že? Protože kupčení s dětmi je naprosto vpořádku.

Doufejme, že policie opravdu dotáhne vše do zdárného konce a budete potrestán. A pokud chcete dosáhnout kvalitního vztahu s Vašimi dětmi včetně toho, aby si z Vaší výchovy vzaly do života to nejlepší, pak jste na nejlepší cestě, že Vás jednou budou opravdu nenávidět. A nebo si vezmou do života přesně to, co předvádíte Vy.

Proberte se.

Re:Střídavá péče a trestní oznámení 5 roků, 5 měsíců #887

• Zuza
No já mám obavu, že tady, je každá rada drahá a ať policie udělá cokoli, tak je to jen okrajová záležitost, stejně tak jako je okrajový zájem dítěte. Hlavní roli zde hraje ego a osobnostní rysy.
  • Strana:
  • 1
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.46 sekund