Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Kdo má rozhodovat?
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Kdo má rozhodovat?

Kdo má rozhodovat? 5 roků, 10 měsíců #848

• Desatero odpůrců střídavé péče
Se zájmem jsem si přečetl "desatero":

1) Nejsme obecně proti střídavé péči
2) Jsme proti direktivnímu nařizování střídavé péče
3) Nejsme zaměřeni proti všem otcům
4) Jsme zaměřeni proti otcům s psychopatickými rysy
...
Kdo má rozhodnou o otci (matce) s psychopatickými rysy?
Je to druhý rodič? Je to OSPOD? Je to psych. poradna?
Z denních zpráv se dovídáme, že největším nebezpečím pro dítě při rozvodu je matka. Vraždy, otravy, únosy, týrání - to všechno mají matky na svědomí. A to za tichého souhlasu OSPODu, Klokánků i psych. poraden.
Jsem přesvědčen, že pokud rodiče není trestaný za násilí, není léčen s psych. poruchou je schopen se o dítě starat, pokud chce.
Konec konců, pokud by se manželství nerozpadlo, o dítě by se staral též. Proč to měnit?

Bod 4) by měl znít:
4) Jsme zaměřeni proti otcům a matkám s nevyléčenými psychopatickými poruchami a trestanými za násilné trestné činy.

Re:Kdo má rozhodovat? 5 roků, 10 měsíců #849

• admin
  • NEPŘIPOJEN
Desatero odpůrců střídavé péče napsal:
Se zájmem jsem si přečetl "desatero":

1) Nejsme obecně proti střídavé péči
2) Jsme proti direktivnímu nařizování střídavé péče
3) Nejsme zaměřeni proti všem otcům
4) Jsme zaměřeni proti otcům s psychopatickými rysy
...
Kdo má rozhodnou o otci (matce) s psychopatickými rysy?
Je to druhý rodič? Je to OSPOD? Je to psych. poradna?
Z denních zpráv se dovídáme, že největším nebezpečím pro dítě při rozvodu je matka. Vraždy, otravy, únosy, týrání - to všechno mají matky na svědomí. A to za tichého souhlasu OSPODu, Klokánků i psych. poraden.
Jsem přesvědčen, že pokud rodiče není trestaný za násilí, není léčen s psych. poruchou je schopen se o dítě starat, pokud chce.
Konec konců, pokud by se manželství nerozpadlo, o dítě by se staral též. Proč to měnit?

Bod 4) by měl znít:
4) Jsme zaměřeni proti otcům a matkám s nevyléčenými psychopatickými poruchami a trestanými za násilné trestné činy.

Největším nebezpečím je matka? Pokud vycházíte ze zpráv v médiích, tak zapomínáte na to, že většina dětí je po rozvodu v péči matek (protože otcové v naprosté většině o svěření do své péči nežádají), takže logicky více těchto případů se odehraje u matek. Pokud však dáte tento počet do souvislosti s poměrem dětí v péči otců a matek, výsledek vypadá úplně jinak. A také zapomínáte, že to jednání má až na výjimky nějaké vážné důvody, které jsou obvykle na straně druhého rodiče. Co se týče posuzování psychopatických rysů, to je samozřejmě otázka na odborníka. Problém je, že soudy nařizují posudky nerady a když, jsou obvykle velmi povrchní. Bohužel se jen těžko u vystudovaného a inteligentního člověka někdo odváží napsat, že je psychopat, protože tito lidé okamžitě reagují útokem, podávají trestní oznámení, zastrašují a vše okamžitě prezentují na internetu. Málokterý z posuzujících má chuť nechat své jméno vláčet internetem spolu s nejhoršími urážkami. Jak zo vypadá v praxi je vidět na hlavních otcovských webech. Není se potom co divit, že u soudu se nakonec objeví posudek, že se jedná o slušného občana a milujícího otce. Bohužel domácí násilí ač je velmi časté, se odehrává za zavřenými dveřmi a pokud to není opravdový viditelný extrém, není prakazatelné. O dlouhodobém psychickém týrání, které dokáže oběť dovést až do psychiatrické léčevny ani nemluvě. Výsledkem nejčastěji bývá zhroucená matka zavřená v blázinci a úspěšný, vzdělaný a na venek "skvělý milující otec". A zejména proti těmto "otcům", ze kterých se nejčastěji rekrutují "střídavkáři" se vymezujeme a nabízíme zastání jejich obětem.
  • Strana:
  • 1
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.39 sekund