Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

zrůdnost jménem střídavka -muži,kteří chtějí válku
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...

TÉMA: zrůdnost jménem střídavka -muži,kteří chtějí válku

zrůdnost jménem střídavka -muži,kteří chtějí válku 6 roků, 5 měsíců #337

• Levandule
střídavá péče je ZRůDNOST

Jak dlouho budou muset ženy matky mlčet a bát se mužů otců???často násilníků, kteří se s nim rozvedli a najednou si vzpoměli , že jsou sami a začali ženám brát "své" nejvíc , co dokázali....tedy děti. Jak dloho se ženy budou bát mluvit veřejně ke všemu co prožívají ony a jejich děti???? Tak dlouho dokud se budou punktovat zhrzení chlapi intelektuálové , aby prosazovali ZA KAŽDOU CENU střídavku, jen aby si dokázali , že ONI na to mají....zájem dítěte je podružný.Důležitá je pro ně pomsta ženě a léčení si svých mindráků. ALE nebojte se ženy, vydržte, dokud milujete své děti , pomohou vám právě ony!!!!! Ne soudci, soudní znalci, ne OSPOD a FOD...ani media...jen vaše děti!!!! JAKO Mě...držím pěsti...
.

Re:zrůdnost jménem střídavka -muži,kteří chtějí válku 6 roků, 4 měsíců #342

• myš
svatá pravda, děti si to určitě časem uvědomí, škoda jen hezkého dětství, o které je urputný otec připravil.......

Re:zrůdnost jménem střídavka -muži,kteří chtějí válku 6 roků, 4 měsíců #343

• Iveta
Je to tak střídavá péče je pomsta bývalé ženě. Naštěstí je, ale hodně tátů, kteří střídavou péči odsuzují a nikdy by ji nechtěli pro své děti. Mám kolegyni, která má nařízenou střídavou péči proti její vůli. Každých čtrnáct dní se desetiletá dcera stěhuje k otci. Snáší to velmi těžce když je u otce nesmí navštěvovat kroužky do kterých je přihlášena a chce tam chodit. Kde jsou práva dětí jak je možné, že tohle nikdo neřeší dítě má přece také svoje právo, ne jen rodiče.Navíc u soudu dítě řeklo, že chce být u matky a s otcem trávit víkéndy. Divím se, že takto velké dítě, které už má svůj názor a soud k tomu nijak nepřihlédl. Další problém je s nákupem různých věcí, oblečení atd. Matka kupuje většinu věcí, protože otec tvrdí, že dcera nic nepotřebuje. Klidně by ji nechal chodit ve starých hadrech. Pokud se rodiče nodokáží domluvit tak střídavá péče je opravdu zrůdnost páchaná na dětech.

Re:zrůdnost jménem střídavka -muži,kteří chtějí válku 6 roků, 4 měsíců #344

• editor
  • NEPŘIPOJEN
Jak dlouho se budou muset ženy-matky bát mužů? Tak dlouho, dokud si to necháme líbit. Proto naše stránky vznikly, aby se i matky mohly spojit, aby mohly spojit svou snahu za zachování šťastného dětství pro děti. Jsme moc rádi, že jste naše stránky našly(i) a budem rádi, když se k nám budete chtít přidat. Zatím jen tak, že nám napíšete osobně a přidáte se alespoň s vaší podporou a dále budete sledovat změny na našich stránkách. Zaručujeme naprostou anonymitu, protože víme, jaký strach máme všechny o svoje děti.

Re:zrůdnost jménem střídavka -muži,kteří chtějí válku 6 roků, 4 měsíců #351

• Levandule
Paní Iveto, to , co píšete je hrozné....I já jsem zažila , že moje dcera vypověděla před soudem , že nechce žít u otce, ale s mámou a soud ji také nevěřil....bylo to před rokem v Brně v soudní síni u Mgr. Staré v září....ta samá soudkyně pak věc při dalším stání v prosinci smetla ze stolu a nic nerozhodla a všechno nechala jak bylo.
Musela jsem se znovu , už podruhé, odvolat ke Krajskému soudu a zase čekat do léta dalšího roku....naštěstí nechal soud dcerku vypovídat, byla tázána různými lidmi i soudní znalkyní i právníky....já u toho nebyla, ale pochopila jsem, že ONA !!!! Moje čerstvě jedenáctileté dítě,musela vyrůst, aby obhájila sama svůj život, ve kterém chce žít......A víte , co bylo peklo??? Čekat měsíc od vyhlášení rozsudku, zrušení střídavé péče....čekat, než dojde rozsudek do schránky, tou dobou musela ještě k otci chodit. Vyslechla si věci jako " Tys mi vrazila dýku do srdce!" To bych Ti přál někdy zažít u soudu, cos tam říkala, aby to o tobě říkalo tvé dítě..." tohle a jiné jí pak vyčítal její "otec?". Už k němu nemusí, nemá ani určený styk, budu mít co dělat, aby tam ještě vůbec někdy chtěla....a vůbec nepovažuji za manipulaci, když ji postupně řeknu, co mi dělal...i ona viděla, jak mě bil...a plakala a nemohla nic dělat...a teď? Ani nevím,jestli toho chlapa víc nenávidím já,nebo ona kvůli mě...a střídavka v tomto případě? to byl pokus brněnského právníka Nováčka....Napsala jsem o tom knihu....aby maminky věděly, co je čeká, když se do tohoto kolotoče dostanou. Přeji vám hodně sil...

Re:zrůdnost jménem střídavka -muži,kteří chtějí válku 6 roků, 4 měsíců #352

• Martin
Iveto, Levandule:

kde je napsáno, že je to vždy tak, jak tady píšete? Sám nejsem násilník a pro bývalou partnerku jsem se po 17 letech vztahu stal nadbytečným, když se zamilovala do kolegy z práce a ve stavu, kdy jsme spolu měli 8-letou dceru a 3-měsíčního syna mě opustila. Chudera ženská že? Domluvili jsme se u dcery na střídavé péči ( týden-týden, bydlíme ve stejném městě). Každý týden mi dcera brečí, že se jí za mámou zpátky nechce, protože si domů nastěhovala nového partnera, na druhou stranu svou mámu miluje stejně jako mě. Podle Vaší namalované šablony jsem tedy mstitel, který si vydobyl pomstu a ubližuje bývalé partnerce? A dcera by měla být trvale u matky s člověkem, kterého nemá zrovna v lásce? A co můj, nyní 9-ti měsíční syn? Jak má mít k vlastnímu otci nějaké výrazné citové pouto, když vyrůstá s někým jiným? Beru si ho poměrně často, ale nic mi nevynahradí uspávání, večerní čtení pohádek. Ale pokud bych ho chtěl časem do střídavé péče, budu zase jen mstitel a ten, kdo ubližuje nebohé ženě, která mě odkopla?
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.40 sekund