Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Zrušení zrůdné střídavé péče po 5 letech !!!
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...

TÉMA: Zrušení zrůdné střídavé péče po 5 letech !!!

Zrušení zrůdné střídavé péče po 5 letech !!! 6 roků, 2 měsíců #332

• Pavla
Dětem bylo 5,5 a 9 roků, když nás konečně opustil muž,který mě před nimi bil a psychicky terorizoval 5 let. Já sama jsem nebyla schopna udělat nic, jen jsem se starala o děti.Vysokoškolské DN se odehrávalo za zavřenými dveřmi. Nikdy jsem nedala TO a lituji toho!!! On vysoudil střídavku, i když se přizal, že mě bil a napadl i dítě. ANO, dali mu to páni soudcové v Brně. Pět let se děti tahali týden co týden ve zmatku bez zázemí, k rozdílným osobostem, které se navzájem nenáviděli....Zrůdnost a šílenství, beznaděj a smutek i bezmoc z pasvity soudů a "reálných řešení OSPODů"....ALE???? Vydržela jsem to a nespáchala jsem ani sebevraždu, an jsem neskončila na psychatrii. A světe div se? Krajský soud rozhodl po pěti letech aspoň jednomu z dětí zrušit střídavku.... to dítě se ale u soudu už muselo hájit samo...jinak?? Kdo ví? Máme teď ještě spolu šanci stihnout kousek dětství a uzdravovat se z chladu, sobectví A BEZCITU TATÍNKA, který si to prostě svého času dovedl zařídit. Budeme pracovat na pochopení a odpuštění... Rozhodně nezapomeneme na "Zrůdnosti, které nám střídavá péče přinesla".

Re:Zrušení zrůdné střídavé péče po 5 letech !!! 6 roků, 2 měsíců #333

• editor
  • NEPŘIPOJEN
Pavla napsal:
Dětem bylo 5,5 a 9 roků, když nás konečně opustil muž,který mě před nimi bil a psychicky terorizoval 5 let. Já sama jsem nebyla schopna udělat nic, jen jsem se starala o děti.Vysokoškolské DN se odehrávalo za zavřenými dveřmi. Nikdy jsem nedala TO a lituji toho!!! On vysoudil střídavku, i když se přizal, že mě bil a napadl i dítě. ANO, dali mu to páni soudcové v Brně. Pět let se děti tahali týden co týden ve zmatku bez zázemí, k rozdílným osobostem, které se navzájem nenáviděli....Zrůdnost a šílenství, beznaděj a smutek i bezmoc z pasvity soudů a "reálných řešení OSPODů"....ALE???? Vydržela jsem to a nespáchala jsem ani sebevraždu, an jsem neskončila na psychatrii. A světe div se? Krajský soud rozhodl po pěti letech aspoň jednomu z dětí zrušit střídavku.... to dítě se ale u soudu už muselo hájit samo...jinak?? Kdo ví? Máme teď ještě spolu šanci stihnout kousek dětství a uzdravovat se z chladu, sobectví A BEZCITU TATÍNKA, který si to prostě svého času dovedl zařídit. Budeme pracovat na pochopení a odpuštění... Rozhodně nezapomeneme na "Zrůdnosti, které nám střídavá péče přinesla".

Pavlo, gratulujeme Vám i Vašemu dítěti. Ten velký kus dětství, který ztratilo, už mu nikdo nevrátí, ale Vy mu to jistě vynahradíte, jak to nejlíp půjde. A na Vaše druhé dítě budem myslet a pomůžem, jak se dá, aby stihlo ještě aspon ten malý kousek dětství, který mu ještě zbývá.

Re:Zrušení zrůdné střídavé péče po 5 letech !!! 6 roků, 1 měsíc #336

• matka
I já mám děti ve střídavé péči a rozhodně nemyslím, že je to pro ně to správné. Když se dětí (nyní 12 a 16 let) zhruba před 2 lety ptali,samozřejmě řekly, že chtějí být u obou rodičů. Neuměly si však představit, co to bude obnášet. Jelikož jsem byla dlouhodobě psychicky týraná a chtěla jsem se rozvést, musela jsem na střídavou péči přistoupit. Děti se tedy každý 2. týden přesouvají s hromadou věcí, které nedávaji ani do skříní, stále něco hledají, v noci se občas budí a neví,kde jsou.Když jsou nemocné, tajně mi telefonujíBývalý manžel každý 2. týden děti proti mně manipuluje a přes ně mě stále vydírá. Rozhodně to není o tom, že děti jsou v klidu. Střídavá péče je možná vhodná tam, kde se lidé dokáží normálně domluvit, kde mají stejné názory na výchovu. Ale ve většině případů se lidé tak nerozcházejí. V dětech, které mají ve střídavé péči mají výborný nástroj, jak tomu druhému ublížit.

Re:Zrušení zrůdné střídavé péče po 5 letech !!! 6 roků, 1 měsíc #341

• Pešan Pavel
Můžeme Váš příspěvek zveřejnit v rubrice "napsali nám" ? Váš případ je ukázkový a je to přesně důvod vzniku našich stránek.
Děti už máte velké, přeji Vám, aby toto trápení už brzo zkončilo.

Re:Zrušení zrůdné střídavé péče po 5 letech !!! 6 roků, 1 měsíc #345

• editor
  • NEPŘIPOJEN
Jak dlouho se budou muset ženy-matky bát mužů? Tak dlouho, dokud si to necháme líbit. Proto naše stránky vznikly, aby se i matky mohly spojit, aby mohly spojit svou snahu za zachování šťastného dětství pro děti. Jsme moc rádi, že jste naše stránky našly(i) a budem rádi, když se k nám budete chtít přidat. Zatím jen tak, že nám napíšete osobně a přidáte se alespoň s vaší podporou a dále budete sledovat změny na našich stránkách. Zaručujeme naprostou anonymitu, protože víme, jaký strach máme všechny o svoje děti.

Re:Zrušení zrůdné střídavé péče po 5 letech !!! 6 roků, 1 měsíc #350

• Pavla
Děkuji vám....asi chápete, nebo nás znáte....Moc díky za podporu, ještě ji stále potřebujeme.....P.
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.60 sekund