Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Sále kvoká stále kvoká
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Sále kvoká stále kvoká

Sále kvoká stále kvoká 6 roků, 2 měsíců #323

• Dolly Booster
Ano Dámy,

otce nepotřebujeme, otec nám škodí,
otec nemá nárok, otec nemá šanci.
Nedovolíme Otci nic ... za žádnou cenu !!!

I nám náš otec jenom škodil.

K čemu vlastně slovo otec existuje ?

Až naši synové někdy budou mít děti ... taky nebudou mít šanci, nárok, ani oni, ani my dámy na vnoučata.

Re:Sále kvoká stále kvoká 6 roků, 2 měsíců #326

• editor
  • NEPŘIPOJEN
Dolly Booster napsal:
Ano Dámy,

otce nepotřebujeme, otec nám škodí,
otec nemá nárok, otec nemá šanci.
Nedovolíme Otci nic ... za žádnou cenu !!!

I nám náš otec jenom škodil.

K čemu vlastně slovo otec existuje ?

Až naši synové někdy budou mít děti ... taky nebudou mít šanci, nárok, ani oni, ani my dámy na vnoučata.

A hele, další kolegyně do hejna!!

Re:Sále kvoká stále kvoká 6 roků, 2 měsíců #327

• editor
  • NEPŘIPOJEN
Budeme se snažit syny vychovat tak, aby byly dobrými otci a dobrými partnery.

Jestli za mnou jednou přijde syn a začne mi vykládat, jak moc si k němu ta jeho dovolila, když se rozhodla rozejít, vždyť to ona ho vždy vyprovokovala k ráně, on ji vlastně bít ani nechtěl,( milenky mít nechtěl, pracovat zase chtěl,ale nevyšlo to); ale on má právo na dítě, a ona s dítětem nebude ani o hodinu déle než on, budou se spravedlivě dělit a přinutí ji ke střídavé péči nebo uvidí, tak poletí dřív než to vůbec dořekne.

A pak se někde zahrabu a budu přemýšlet, kde jsem asi udělala chybu ve výchově...

Re:Sále kvoká stále kvoká 6 roků, 2 měsíců #329

• raz dva
Feminacistický názor! Možná by se měl objevit náznak aspoň mikroskopický nějakého citu a vztahu k vlastnímu dátěti.

Re:Sále kvoká stále kvoká 6 roků, 2 měsíců #331

• editor
  • NEPŘIPOJEN
raz dva napsal:
Feminacistický názor! Možná by se měl objevit náznak aspoň mikroskopický nějakého citu a vztahu k vlastnímu dátěti.

Ano jsem ta zlá matka, která se snaží svoje dítě vychovat tak, aby nikomu neubližovalo. Co naděláte...

Re:Sále kvoká stále kvoká 5 roků, 10 měsíců #746

• Petr
Pokud syna vychovává jen matka, nemůže syn vědět jak se chovat k ženám, od matky to těžko okouká. Víte, to co do našich dětí vložíme, přesně to se nám vrátí.
Když bude dítě vychovávat matka, která nenávidí jeho otce, syn bude mít strach z žen, protože bude podvědomě očekávat, že ta jeho ho bude taky nenávidět.
Když bude syna vychovávat otec který nepromluví hezky o jeho matce, syn bude automaticky ženami opovrhovat.
Stejně tak když je dítě vychováváno v rodině, kde je fyzické násilí, bude se chovat podobně - má to naučené od svých výchovných vzorů.
Když bude dítě vychováváno ve střídavé výchově kde budou i rozhádaní rodiče donuceni se v zájmu dítěte domluvit, tak vychovají dítě, které bude podvědomě jednat v zájmu svého dítěte a bude vědět že je někdy nutno ustoupit ze svého JÁ.
Pomalu abych Vám tady dával základní lekce z psychologie
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.28 sekund