Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Nemožnost zastavit SP - existuje ochrana dětí?
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Nemožnost zastavit SP - existuje ochrana dětí?

Nemožnost zastavit SP - existuje ochrana dětí? 3 roků, 10 měsíců #1953

• Eliška
  • NEPŘIPOJEN
Dobrý den, odhodlávám se nějakou dobu se zeptat, jestliy je možné nějak chrínit děti, hlavně dceru která pobyt u otce špatně snáší před střídavou péčí, kterou před rokem vysoudil. Nesouhlasila jsem, protože už tehdy my bylo jasné, že dceři střídání vyhovovat nebude. Teď se trápím já i ona, když k otci nechce, protože si jí tam nikdo pořádně ani nevšimne, tak je z toho zle a už mi i hrozila pokuta, nemám ji ani jak chránit, to je hrozné taky. U otce chodí hrozně oblíkaná, nemůže mi telefonovat, je to nanic. Chtěla bych radu, jak z toho ven.

Re: Nemožnost zastavit SP - existuje ochrana dětí? 3 roků, 10 měsíců #1954

• editor
  • NEPŘIPOJEN
Dobrý den, střídavou péči by si měl každý dobře rozmyslet, protože časem může přestat dítěti vyhovovat a zrušit ji je téměř nemožné. Někdy se to ale stane tak jako u vás. Není třeba ale rezignovat, vždy existuje cesta. Napište nám ale raději na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Re: Nemožnost zastavit SP - existuje ochrana dětí? 3 roků, 10 měsíců #1955

• Zuza
  • NEPŘIPOJEN
Naděje umírá poslední, zrušit SP je sice obtížné, ale několikero případu jejího zrušení tady už jsou. Poslední informace z Itálie, kde byla SP jako následná péče po rozvodu schválena v únoru 2005, mluví za vše. Téměř 1/4 byla již zrušena jako nefunkčí a dítěti neprospívající. Jinak její fungování nikdo nesleduje a ani při podání změny výchovy se ani důvody moc neřeší. Stejně tak jako jiné země i v Itálii přicházejí na to, že tato péče není v zájmu dětí. (mluvím o té soudem nařízené) Je jen naškodu, že tato tendence k nám přijde o několik let nazpět tak jako k nám přišla samotná SP.

Re: Nemožnost zastavit SP - existuje ochrana dětí? 3 roků, 10 měsíců #1956

• Eliška
  • NEPŘIPOJEN
No mně asi Itálie nezachrání, potřebuji řešení pro české podmínky a toto místo - republiku.
  • Strana:
  • 1
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.50 sekund