Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Dogmata, sektářství, protimluvy...
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Dogmata, sektářství, protimluvy...

Dogmata, sektářství, protimluvy... 4 roků #1888

Jsem mladá žena s malým dítětem, pro případ, že by mě někdo chtěl nařknout. To, co jsem se dočetla na těchto stránkách, skutečně nemá obdoby. V mnoha a mnoha případech si autoři naprosto protiřečí, jejich dikce vyznívá tendenčně až sektářsky, v každém případě "hraje na city". Velmi levně. V diskuzním fóru si "admin" a "editor" pletou rozhovor na úrovni s jarmarečním projevem s rysy (pre)pubertálního popichování. Každý názor lze vyjádřit na úrovni. Názory prezentované touto doménou mezi takovéto rozhodně nepatří...

Re: Dogmata, sektářství, protimluvy... 4 roků #1889

• admin
  • NEPŘIPOJEN
Dobrý den, děkujeme za příspěvek, nicméně ať se snažím jak se snažím, nedokáži ve Vašem příspěvku najít jedinou informaci. Chcete-li o něčem diskutovat či polemizovat, určitě se nebráníme jiným názorům, ale je potřeba je nějak formulovat. Pro začátek by stačilo například napsat, v čem si protiřečíme a jakým způsobem máme vyjádřit názor, se kterým nesouhlasíte, abyste to nepovažovala za demagogii. Také vůbec netuším, co myslíte tím sektářstvím? Děkuji za případnou odpověď.

P.S. píšete, že jste žena s dítětem, ale teď jsem si všimnul, že mail použitý při registraci v diskuzi je na mužské jméno. To příliš na důvěryhodnosti nepřidává...
  • Strana:
  • 1
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.55 sekund