Diskuzní fórum
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Super clanek
(1 prohlíží) (1) Host
Ostatní problémy kolem péče o děti po rozchodu...
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Super clanek

Super clanek 6 roků, 8 měsíců #179

• Jarda
Moc se mi libil ten posledni clanek "Jak zabranit stridave peci". Hodlam presne podle nej pokracovat - napred zdokumentuju psychicke nasili (kdo ma porad ty neustale vycitky, napadani a stiznosti poslouchat), pak si najdu nejake utajene bydleni a v tichosti a nenapadne sbalim dite a zmizim. Az do pravomocneho rozsudku (rok, dva?) mu kluka samozrejme ani neukazu (nebo jen v pritomnosti 3-4 svalnatych kamaradu) - diky za dobre rady, moc jste mi pomohli!!!
PS Nevadi ze jsem muz?

Re:Super clanek 6 roků, 8 měsíců #181

• editor
  • NEPŘIPOJEN
Jistěže nevadí. Sice jsme to přímo nenapsali, ale platí to samozřejmě i naopak, pokud se násilí dopouští žena

Re:Super clanek 6 roků, 8 měsíců #182

• MB
Jardo, nezapomeň nejdřív na sebe přepsat dům. Nebo aspoň do společného vlastnictví manželů. Pak vybrat společné účty. Přece potřebuješ nějaké drobné do nového začátku. A stejně ti to dluží. Prodej společné auto. Za to, cos musel vytrpět. Najdi si kamarádku, v tom ti přece nesmí bránit. Pořádně ji vytočit, to určitě zmákneš. Pozvi si svou matku, tak ti dosvědčí, že tě napadla ona. Benga ji vyhodí z domu a soud to potvrdí. Jak se může postarat o dítě, když nemá ani kde bydlet? Kup si pušku a jak vstoupí na tvůj pozemek, - bum. Je to přece vloupání. Začni hned, dřív, než si to přečte ona a předběhne tě.
Tedy - pokud žiješ s někým, kdo má názory jako autoři tohoto webu.

Re:Super clanek 6 roků, 8 měsíců #184

• MB
Pozor, milí čtenáři, pravda je ale taková:
Každá hezká a hodná maminka s dítětem, prchající od tyrana, najde pomoc kdekoli během několika minut. Rady zdejších „expertů“ jsou pro ni zbytečné. Škaredá protivná baba si nijak nepomůže, spíš naopak. Měla by si to dvakrát rozmyslet. Když neprokáže týrání, přišije jí policie únos dítěte. Na útěku se o něho dobře postará těžko, pokud nesebere i peníze = další problém.
Většina sporů jsou takové, kdy taktizují oba rodiče, a oba se označují za oběť. Navádět je k únosům dětí je ta nejhorší rada. Jakmile váš partner vytuší, co chystáte, určitě nebude nečinně přihlížet. Nahrávat se navzájem a provokovat důkazy, že já jsem ta skutečná oběť (týrání), to je zaručený recept na likvidaci, nikoli na zachování rodiny. A také na veliké problémy. Se zájmy dítěte to nemá nic společného.
Je samozřejmě možné, že někde na konci světa je hezká hodná bezradná maminka s dítětem opravdu týraná úplně hloupým mužem, ke které se ještě nedonesla žádná informace, co dělat. Té zdejší rady pomůžou. Všichni ostatní jednáním podle návodů z těchto stánek poškodíte sebe, své rodiny i děti. Vedle nepravdivých urážlivých výroků vůči otcům se autoři těchto stránek dopuštějí také navádění k trestnému činu únosu nezletilých dětí, což je trestný čin rovněž.

Re:Super clanek 6 roků, 8 měsíců #189

• editor
  • NEPŘIPOJEN
MB napsal:
Jardo, nezapomeň nejdřív na sebe přepsat dům. Nebo aspoň do společného vlastnictví manželů. Pak vybrat společné účty. Přece potřebuješ nějaké drobné do nového začátku. A stejně ti to dluží. Prodej společné auto. Za to, cos musel vytrpět. Najdi si kamarádku, v tom ti přece nesmí bránit. Pořádně ji vytočit, to určitě zmákneš. Pozvi si svou matku, tak ti dosvědčí, že tě napadla ona. Benga ji vyhodí z domu a soud to potvrdí. Jak se může postarat o dítě, když nemá ani kde bydlet? Kup si pušku a jak vstoupí na tvůj pozemek, - bum. Je to přece vloupání. Začni hned, dřív, než si to přečte ona a předběhne tě.
Tedy - pokud žiješ s někým, kdo má názory jako autoři tohoto webu.

Pánové, to jste si ale spletli stránky. Na otcovských webech máte takových rad spoustu, nemusíte si radit tady. A plno otců se vašimi radami řídí. Proto právě je tady náš článek, aby to bylo trochu vyvážené. Aby někdo poradil maminkám, které se ocitly v kůži vašich bývalých žen a měly tu smůlu, že naše rady ještě neexistovaly.

Re:Super clanek 6 roků, 8 měsíců #190

• editor
  • NEPŘIPOJEN
MB napsal:
Pozor, milí čtenáři, pravda je ale taková:
Každá hezká a hodná maminka s dítětem, prchající od tyrana, najde pomoc kdekoli během několika minut. Rady zdejších „expertů“ jsou pro ni zbytečné. Škaredá protivná baba si nijak nepomůže, spíš naopak. Měla by si to dvakrát rozmyslet. Když neprokáže týrání, přišije jí policie únos dítěte. Na útěku se o něho dobře postará těžko, pokud nesebere i peníze = další problém.
Většina sporů jsou takové, kdy taktizují oba rodiče, a oba se označují za oběť. Navádět je k únosům dětí je ta nejhorší rada. Jakmile váš partner vytuší, co chystáte, určitě nebude nečinně přihlížet. Nahrávat se navzájem a provokovat důkazy, že já jsem ta skutečná oběť (týrání), to je zaručený recept na likvidaci, nikoli na zachování rodiny. A také na veliké problémy. Se zájmy dítěte to nemá nic společného.
Je samozřejmě možné, že někde na konci světa je hezká hodná bezradná maminka s dítětem opravdu týraná úplně hloupým mužem, ke které se ještě nedonesla žádná informace, co dělat. Té zdejší rady pomůžou. Všichni ostatní jednáním podle návodů z těchto stánek poškodíte sebe, své rodiny i děti. Vedle nepravdivých urážlivých výroků vůči otcům se autoři těchto stránek dopuštějí také navádění k trestnému činu únosu nezletilých dětí, což je trestný čin rovněž.

Začátku vašeho příspěvku opravdu nerozumím. Přece vy sami tvrdíte, že matkám pomáhají ženské organizace? Tam jim je jedno, jaká je maminka krasavice?
Rad, která jsou v našem článku, je spousta a otcovské stránky jsou jich plné. Pročpak by někdo také nemohl poradit matkám? Vadí vám to? Vadí vám, že teď by se mohli podobnými radami řídit obě strany, jen každý z jiného zdroje?
Ne, naše rady jsou určené právě maminkám, které zažívají doma nějakou formu domácího násilí a zůstávají v něm, protože otcové, kteří jsou čtenáři vašich stránek, je drží v šachu a vyhrožují jim, že jestli odjedou i s dítětem, dopustí se únosu a oni je nechají zavřít.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: admin, editor
Čas pro vytvoření stránky: 0.50 sekund